SBC1-331-341
KEMET
Prodotto No:
SBC1-331-341
Produttore:
KEMET
Descrizione:
FIXED IND 330UH 340MA 1.9 OHM TH
In magazzino : 370
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 260mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.413" (10.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 340 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.217" Dia (5.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.9Ohm Max
Inductance 330 µH