SBCHE151K5J
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
SBCHE151K5J
Descrizione:
RES 1.5K OHM 5% 17W AXIAL
In magazzino : 2979
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.394" x 0.354" Rectangular x 2.953" L (10.00mm x 9.00mm x 75.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 1.5 kOhms
Series SBC, CGS
Power (Watts) 17W