Casa / Resonators / SBR868M350S025
minImg
SBR868M350S025
NextGen Components
Prodotto No:
SBR868M350S025
Produttore:
NextGen Components
Descrizione:
868.35MHz SAW Res. +/-200KHz 6P
Guida per l'utente
Frequency Tolerance ±200kHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Product Status Active
Series SBR
Type SAW
Package / Case 6-SMD, No Lead
Mfr NextGen Components
Frequency 868.35 MHz
Height 0.059" (1.50mm)
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 50 Ohms