SBS12XMFL
Mallory Sonalert Products Inc.
Prodotto No:
SBS12XMFL
Descrizione:
BUZZER MAGNETIC 44.45MM FLANGE
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 0.591" (15.01mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration Repeating every 7.5 Sec
Termination Wire Leads
Mounting Type Panel Mount, Flange
Size / Dimension 1.750" Dia (44.45mm)
Current - Supply 300mA
Product Status Active
Voltage Range 9 ~ 12V
Series SBS
Sound Pressure Level (SPL) 95dB @ 9V, 10cm
Technology Magnetic
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 2.075kHz