SBSGP5000103MXB
Knowles Syfer
Prodotto No:
SBSGP5000103MXB
Produttore:
Knowles Syfer
Descrizione:
SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 39dB @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500V
Thread Size -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient X7R
Height (Max) 0.104" (2.65mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SBSG
Package / Case 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 10000 pF
Package Bulk
Current 5 A