SC10F-681
Signal Transformer
Prodotto No:
SC10F-681
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 680UH 540MA 1.9OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 380mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 540 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.453" L x 0.382" W (11.50mm x 9.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.9Ohm Max
Inductance 680 µH