SC1812-101
Signal Transformer
Prodotto No:
SC1812-101
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 100UH 340MA 2.86OHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 190mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 340 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.86Ohm Max
Inductance 100 µH