SC1812-330
Signal Transformer
Prodotto No:
SC1812-330
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 33UH 500MA 1.3 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 310mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 500 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.3Ohm Max
Inductance 33 µH