SC24-152-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
SC24-152-R
Descrizione:
FIXED IND 1.5MH 25MA 29.9OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 25mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 25 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 29.9Ohm Max
Inductance 1.5 mH
Series SC24
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 1.7MHz