SC30101KT
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
SC30101KT
Descrizione:
FIXED IND 100UH 149MA 8 OHM TH
In magazzino : 2000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 149 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8Ohm Max
Inductance 100 µH
Series SC30, Sigma Inductors
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 13MHz