SC312MF-5R6
Signal Transformer
Prodotto No:
SC312MF-5R6
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 5.6UH 780MA 388MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.22A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 780 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 388mOhm Max
Inductance 5.6 µH