SC3316C-1R0
Signal Transformer
Prodotto No:
SC3316C-1R0
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 1UH 6A 21 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 21mOhm Max
Inductance 1 µH