SC62LCB-120
Signal Transformer
Prodotto No:
SC62LCB-120
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 12UH 1.33A 160MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 990mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.33 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 160mOhm Max
Inductance 12 µH