Casa / Ceramic Capacitors / SCC4012X102K8C2TS
minImg
SCC4012X102K8C2TS
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Prodotto No:
SCC4012X102K8C2TS
Descrizione:
CAP CER 1000PF 400VAC X1/Y1 X7R
In magazzino : 1000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 400VAC
Mounting Type -
Size / Dimension -
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings X1, Y1
Series SCC
Package / Case -
Thickness (Max) -
Mfr Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Capacitance 1000 pF