SCD55104A
ams-OSRAM USA INC.
Prodotto No:
SCD55104A
Descrizione:
DISPLAY 10CHAR .145" 5X5 HEG
Configuration 5 x 5
Color Green
Package Bulk
Size / Dimension 1.50" L x 0.39" W x 0.20" H (38.10mm x 10.00mm x 5.10mm)