SCE016SD3DT8W
Mallory Sonalert Products Inc.
Prodotto No:
SCE016SD3DT8W
Descrizione:
BUZZER PIEZO 42.98MM PNL MNT
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 1.330" (33.77mm)
Approval Agency cUL
Duration 1.5 WPS
Termination Wire Leads
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.692" Dia (42.98mm)
Current - Supply 40mA
Product Status Active
Voltage Range 6 ~ 16V
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series SCE
Sound Pressure Level (SPL) 65dB @ 6V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 2.9kHz