SCE028LD3SU2S
Mallory Sonalert Products Inc.
Prodotto No:
SCE028LD3SU2S
Descrizione:
BUZZER PIEZO 42.98MM PNL MNT
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 1.399" (35.54mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration 0.5 ~ 8 PPS in 30 Sec
Termination Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.692" Dia (42.98mm)
Current - Supply 40mA
Product Status Active
Voltage Range 16 ~ 28V
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series SCE
Sound Pressure Level (SPL) 85dB @ 16V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 2.9kHz