SCE048SA3CTB
Mallory Sonalert Products Inc.
Prodotto No:
SCE048SA3CTB
Descrizione:
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Input Type AC, DC
Height - Seated (Max) 1.511" (38.39mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration -
Termination Terminal Block
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.687" Dia (42.85mm)
Current - Supply 20mA
Product Status Active
Voltage Range 28 ~ 48V
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series SCE
Sound Pressure Level (SPL) 65dB @ 28V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 2.9kHz