SCEP104L-3R2
Signal Transformer
Prodotto No:
SCEP104L-3R2
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 3.2UH 8A 18.6 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 18.6mOhm Max
Inductance 3.2 µH