SCEP134S-2R5
Signal Transformer
Prodotto No:
SCEP134S-2R5
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 2.5UH 12.5A 6.6MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 12.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.193" (4.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 12.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.547" L x 0.547" W (13.90mm x 13.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.6mOhm Max
Inductance 2.5 µH