SCEP147L-120
Signal Transformer
Prodotto No:
SCEP147L-120
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 12UH 9A 13.3 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.319" (8.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.591" L x 0.587" W (15.00mm x 14.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 13.3mOhm Max
Inductance 12 µH