SCF5432-30-05
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
SCF5432-30-05
Descrizione:
FUSE TRIGGERABLE 30A 62V 5 CELL
In magazzino : 480
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Applications Battery Protection
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.0005 Ohms
Approval Agency cURus
Current Rating (Amps) 30A
Fuse Type Board Mount
Breaking Capacity @ Rated Voltage 80A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.213" L x 0.126" W x 0.053" H (5.40mm x 3.20mm x 1.35mm)
Product Status Active
Series SCF5432
Voltage Rating - DC 62 VDC
Package / Case Nonstandard SMD
Mfr Eaton - Electronics Division
Class -
Features 17.1 ~ 23.5V Triggerable