SCH114-8R6
Signal Transformer
Prodotto No:
SCH114-8R6
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 8.6UH 3.4A 60 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.193" (4.90mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 3.4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 60mOhm Max
Inductance 8.6 µH