SCH4312-3R3
Signal Transformer
Prodotto No:
SCH4312-3R3
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 1.2A 145MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.248" L x 0.220" W (6.30mm x 5.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 145mOhm Max
Inductance 3.3 µH