SCMS5D18-1R5
Signal Transformer
Prodotto No:
SCMS5D18-1R5
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 2.4A 38 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.49A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 38mOhm Max
Inductance 1.5 µH