SCNR8040-680
Signal Transformer
Prodotto No:
SCNR8040-680
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
INDUCTOR SMD 68UH 1.20A 300MOHMS
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 1.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.165" (4.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 300Ohm Max
Inductance 68 µH