SCP102D24X-C02
SolaHD
Prodotto No:
SCP102D24X-C02
Produttore:
SolaHD
Descrizione:
100WX2 4OUT 24V EXT ENV GRD PS
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications Industrial, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cULus
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.00" L x 3.27" W x 4.73" H (177.8mm x 83.1mm x 120.1mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 7.6 A
Series SCP-X
Power (Watts) -
Type Enclosed
Efficiency -
Mfr SolaHD
Features IP67, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 353 VDC