SCPH73-390
Signal Transformer
Prodotto No:
SCPH73-390
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 39UH 1.16A 310MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 750mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.142" (3.60mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.16 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 310mOhm Max
Inductance 39 µH