SCR105B-390
Signal Transformer
Prodotto No:
SCR105B-390
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 39UH 2.14A 120MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 2.52 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.14 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 39 µH