SCRH103R-330
Signal Transformer
Prodotto No:
SCRH103R-330
Descrizione:
FIXED IND 33UH 1.46A 213MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.45A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.46 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 213mOhm Max
Inductance 33 µH