SCRH105-120
Signal Transformer
Prodotto No:
SCRH105-120
Descrizione:
FIXED IND 12UH 2.61A 78 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.61 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 78mOhm Max
Inductance 12 µH