SCRH105A-221
Signal Transformer
Prodotto No:
SCRH105A-221
Descrizione:
FIXED IND 220UH 990MA 735MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 990 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 735mOhm Max
Inductance 220 µH