SCRH105RY-390
Signal Transformer
Prodotto No:
SCRH105RY-390
Descrizione:
FIXED IND 39UH 2.35A 106MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.201" (5.10mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.35 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 106mOhm Max
Inductance 39 µH