SCRH125-150
Signal Transformer
Prodotto No:
SCRH125-150
Descrizione:
FIXED IND 15UH 4.69A 30 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.3A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.69 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 30mOhm Max
Inductance 15 µH