SCRH127-120
Signal Transformer
Prodotto No:
SCRH127-120
Descrizione:
FIXED IND 12UH 5.1A 24.3MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.9A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 24.3mOhm Max
Inductance 12 µH