SCRH127-821
Signal Transformer
Prodotto No:
SCRH127-821
Descrizione:
FIXED IND 820UH 680MA 1.64OHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 600mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 680 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.64Ohm Max
Inductance 820 µH