SCRH127/LD-680
Signal Transformer
Prodotto No:
SCRH127/LD-680
Descrizione:
FIXED IND 68UH 2.67A 120MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.6A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.67 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 68 µH