SCRH4D18-3R3
Signal Transformer
Prodotto No:
SCRH4D18-3R3
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 2.1A 85 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.04A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 85mOhm Max
Inductance 3.3 µH