SCRH4D18-6R8
Signal Transformer
Prodotto No:
SCRH4D18-6R8
Descrizione:
FIXED IND 6.8UH 1.28A 170MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 760mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.28 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 170mOhm Max
Inductance 6.8 µH