SCRH5D18-8R9
Signal Transformer
Prodotto No:
SCRH5D18-8R9
Descrizione:
FIXED IND 8.9UH 1.57A 116MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.25A
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.57 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 116mOhm Max
Inductance 8.9 µH