SCRH64-220
Signal Transformer
Prodotto No:
SCRH64-220
Descrizione:
FIXED IND 22UH 1.3A 270 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 910mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 270mOhm Max
Inductance 22 µH