SCTD106K25
NTE Electronics, Inc
Prodotto No:
SCTD106K25
Descrizione:
CAP TANT 10UF 10% 25V 2917
In magazzino : 432
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
Ratings -
Series SCT
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr NTE Electronics, Inc
Capacitance 10 µF