SCTH2010-2R2
Signal Transformer
Prodotto No:
SCTH2010-2R2
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 800MA 205MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 800mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 205mOhm Max
Inductance 2.2 µH