SCX147-8R0
Signal Transformer
Prodotto No:
SCX147-8R0
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
INDUCT ARRAY 2 COIL 8UH SMD
Guida per l'utente
DC Resistance (DCR) - Parallel 19mOhm Max
Operating Temperature -
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.567" L x 0.567" W (14.40mm x 14.40mm)
Product Status Obsolete
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 73mOhm Max
Inductance - Connected In Series 33.12 µH
Ratings -
Series SCX147
Package / Case Nonstandard
Current Rating - Series 1.75 A
Current Rating - Parallel 3.5 A
Mfr Signal Transformer
Height 0.276" (7.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 8 µH