SD10-220-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
SD10-220-R
Descrizione:
FIXED IND 22UH 498MA 671.8 MOHM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 506mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 498 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 671.8mOhm
Inductance 22 µH