SD14-330-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
SD14-330-R
Descrizione:
FIXED IND 33UH 654MA 585.2 MOHM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 651mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 654 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 585.2mOhm
Inductance 33 µH