SD20C-220-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
SD20C-220-R
Descrizione:
FIXED IND 22UH 1.12A 205.3 MOHM
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 596mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.12 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 205.3mOhm
Inductance 22 µH