SD3114-2R2-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
SD3114-2R2-R
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 1.17A 110MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.74A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.17 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 110mOhm
Inductance 2.2 µH