SDDA30G2W
ChromeLED
Prodotto No:
SDDA30G2W
Produttore:
ChromeLED
Descrizione:
DISPLAY 7SEG 0.30" DBL GRN 10SMD
Guida per l'utente
Color Green
Current - Test 20mA
Size / Dimension 0.394" H x 0.575" W x 0.159" D (10.00mm x 14.60mm x 4.05mm)
Millicandela Rating 25mcd
Product Status Active
Series -
Power Dissipation (Max) 70mW
Common Pin Common Anode
Package / Case 10-SMD, No Lead
Number of Characters 2
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.30" (7.62mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V