SDDCN40G2W
ChromeLED
Prodotto No:
SDDCN40G2W
Produttore:
ChromeLED
Descrizione:
DISPLAY 14SEG 0.4" DBL GREEN 16S
In magazzino : 18
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Color Green
Current - Test 20mA
Size / Dimension 0.748" H x 0.740" W x 0.157" D (19.00mm x 18.80mm x 4.00mm)
Millicandela Rating 3mcd
Product Status Active
Series -
Power Dissipation (Max) 70mW
Common Pin Common Cathode
Package / Case 32-SMD, No Lead
Number of Characters 2
Display Type 14-Segment, Alphanumeric
Digit/Alpha Size 0.40" (10.16mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V